42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

Budżet Obywatelski / Budżet Partycypacyjny

Czym jest budżet obywatelski?

Marszałkowski Budżet Obywatelski jest szczególną formą konsultacji społecznych. W jego ramach mieszkańcy mogą zadecydować corocznie na co przeznaczyć część wydatków budżetu województwa.

 

dowiedz się więcej »

Harmonogram IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego w 2022 r.

Sprawdź harmonogram i głosuj na projekt dotyczący naszej gminy!

Harmonogram IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego w 2022 r.

dowiedz się więcej »

Tężnia solankowa, stacja obsługi rowerów i ładowania rowerów elektrycznych w Krupskim Młynie? To możliwe dzięki Państwu!

W ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego (edycja IV) zgłoszony został wniosek dotyczący zadania, które dzięki Państwa głosom może zostać zrealizowane. 
dowiedz się więcej »

Zagłosuj na zadanie zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. Tężnia solankowa i stacja rowerowa w Krupskim Młynie

Głosowanie ruszyło!

Od dziś tj. 24.08.2022 r. do 12.09.2022 r. możesz zagłosować na zadanie BO pn. Tężnia solankowa i stacja rowerowa w Krupskim Młynie – kod projektu: MBO-0118/W/22  
dowiedz się więcej »

Zobacz film instruktażowy i zagłosuj!

Jeśli jeszcze nie oddałeś swojego głosu w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego, dla ułatwienia przygotowalismy dla Państwa krótki film instruktażowy, który pomoże szybko odnaleźć projekt dotyczący Krupskiego Młyna ?? MBO-0118/W/22 Tężnia solankowa i stacja rowerowa w Krupskim Młynie
dowiedz się więcej »

Został tydzień do końca głosowania

Pozostało już tylko 7 dni na oddanie swojego głosu na jeden z projektów zgłoszonych w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.
KAŻDY może ZDECYDOWAĆ na co odda swój głos. My zachęcamy do głosowania na zadanie pn. Tężnia solankowa i stacja rowerowa w Krupskim, Kod projektu: MBO-0118/W/22 (Pula EKO)

dowiedz się więcej »

Wyniki głosowania w IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Poznaliśmy już wyniki głosowania w IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy województwa śląskiego zdecydowali o rozdysponowaniu kwoty 5 milionów złotych (2,5 miliona na pulę EKO i 2,5 miliona na pulę REGIO).
dowiedz się więcej »