42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

Spływy kajakowe

Przeżyj niesamowitą przygodę z Kajakami Żyłka

Kajaki Żyłka to wypożyczalnia kajaków zlokalizowana w osadzie Żyłka, z której można spłynąć kajakami jedną z wielu tras po rzece Mała Panew.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, zorganizowanych grup, jak i rodzin z dziećmi. Kameralna, rodzinna atmosfera to akcent, który jest niespotykany w żadnej innej wypożyczalni kajaków na całej długości rzeki Mała Panew. 
 

dowiedz się więcej »

Spływy kajakowe z KAJAKOMANIĄ

Woda, słońce, przygoda, aktywny tryb życia w gronie przyjaciół

Mała Panew jest przy tym najciekawszym i najlepiej zagospodarowanym wodnym szlakiem turystycznym na Górnym Śląsku, co sprawia, że jest to wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki sobotnio-niedzielnej. Znajdziemy tu profesjonalnie przygotowane dla turystów stanice kajakowe i naturalne miejsca wypoczynku, trasy spacerowe i rowerowe. Razem z innymi kajakarzami wybraliśmy Małą Panew i szczerze ją Państwu polecamy!
dowiedz się więcej »

Doliną Małej Panwi z MŁYNEM BOMBELKA

Wypożyczaniem kajaków zajęliśmy się w 2010 roku, ale sam młyn pochodzi z roku 1850. Jesteśmy jedną z 3 pierwszych firm na Małej Panwi proponującej aktywny wypoczynek dla wszystkich spragnionych wrażeń i wysokiego poziomu adrenaliny. Posiadamy piękną przystań, zlokalizowaną na końcu naszej podstawowej trasy kajakowej z Krupskiego Młyna do Żędowic, bezpośrednio przy rzece w otoczeniu lasów, łąk i stawów w starym młynie pradziadka Sylwestra Bombelki z XIX w.

Wypożyczamy nowoczesne kajaki dwuosobowe Pro Tour 470 firmy Aquarius oraz jednoosobowe Traper Aquarius. Organizujemy także grę w paintball, ogniska z kiełbaskami, a dla większych grup – imprezy integracyjne.

dowiedz się więcej »