42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

Przeżyj niesamowitą przygodę z Kajakami Żyłka

Kajaki Żyłka to wypożyczalnia kajaków zlokalizowana w osadzie Żyłka, z której można spłynąć kajakami jedną z wielu tras po rzece Mała Panew.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, zorganizowanych grup, jak i rodzin z dziećmi. Kameralna, rodzinna atmosfera to akcent, który jest niespotykany w żadnej innej wypożyczalni kajaków na całej długości rzeki Mała Panew. 
 

Link do strony: https://www.kajakizylka.pl//
Facebook: https://www.facebook.com/people/Kajaki-%C5%BBy%C5%82ka/100091521131366/
Instagram: https://www.instagram.com/kajakizylka/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/kajaki-%C5%BCy%C5%82ka/

Tel: 794006395
mail: kontakt@kajakizylka.pl 


Żyłka to idealne miejsce na rodzinny spływ lub biznesowe spotkanie integracyjne. Grupy szkolne, z zakładów pracy nie raz bywały w wypożyczalni, która potrafi stanąć na wysokości zadania. Obsługę docenili nawet sprawni kajakarze z Oddziału Uczelnianego PTTK w Gliwicach i Młodzieżowego Klubu Turystki Aktywnej "Ryś":

"Dziękujemy za wspaniale przygotowany spływ i przemiłą obsługę :-) Nawet pogoda była doskonała!
Polecamy jak najbardziej!"

Jeden z najbardziej malowniczych fragmentów rzeki Mała Panew przebiega właśnie przez gminę Krupski Młyn. Konary, meandry i zwalone drzewa to dodatek gdzie indziej niespotykany, który urozmaica spływ. Właśnie dlatego popularność zyskuje Żyłka. Opinie o wypożyczalni tylko to potwierdzają:

"Rewelacyjna impreza! Gospodarze przemili, bardzo pomocni, sprzęt bez zarzutu no i ta rzeka... pięknie meandrująca, naturalna.
Ani nudno ani ciężko. Idealna zarówno dla początkujących jak i dość ciekawa dla zaawansowanych. Przypiękny las po drodze. Dużo starodrzewu sosnowego i dębowego. Ludzie! Spieszcie się tam, zanim go wytną..."

"Gorąco polecam! Od reszty wypożyczalni odróżnia ją kontakt z właścicielem. Czuć pasję i radość życia, odbiera z uśmiechem na twarzy. 
Miejsce na parking zaraz obok boiska do siatkówki. Miejsce na ognisko? 
Jest. Super zielona przestrzeń. Każdy miłośnik natury i ciszy powinien choć raz przepłynąć się Małą Panwią z pomocą Kajaki Żyłka!"

"Dziękujemy - trafiliśmy na najlepszą wypożyczalnię kajaków nad Małą Panwią która nie stawia na masówkę tylko indywidualnie podchodzi do klienta i dzięki temu przeżyliśmy niezapomniane fantastyczne chwile!!! A wszystko od początku do końca naszej przygody było na najwyższym poziomie: komunikacja i dopięcie szczegółów z gospodarzem (choć dwa razy przekładaliśmy termin spływu), wypożyczony nam sprzęt, logistyka…  Perłą w tej koronie jest piękna i nieprzewidywalna rzeka wraz z otaczającą ją przyrodą :) Kończyliśmy spływ od razu planując przyjechać znowu! Serdecznie polecamy!!!"

Tak o firmie KajakiŻyłka.pl pisze Pan Bartek z Żywca.

U nas możesz skorzystać również z:

  • Miejsce na ognisko
  • Miejsce na grilla
  • Boisko do siatkówki
  • Możliwość strzelania z łuku
  • Gra w bule
  • Boisko do badmintona