42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

03
sie

Tour de Pologne - zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

3 sierpnia 2020

Tour de Pologne - zmiany w funkcjonowaniu komunikacji
Tour de Pologne - zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

Rywalizację w wyścigu Tour de Pologne kolarze rozpoczną już w przyszłym tygodniu. Tegoroczny wyścig rozpocznie się w środę, 5 sierpnia na Stadionie Śląskim. Rowerzyści ominą w tym roku Tarnowskie Góry, jednak w innych miastrach oznacza to setki zamkniętych ulic, konieczność wprowadzenia nowej organizacji ruchu oraz liczne utrudnienia dla pasażerów i kierowców.

Aby zminimalizować niedogodności, Zarząd Transportu Metropolitalnego już dziś podpowiada, gdzie można znaleźć informacje o zaplanowanych zmianach. Modyfikacji jest bardzo dużo - obejmują one prawie 200 linii autobusowych i tramwajowych. Warto zatem zapoznać się z nimi już teraz.
Szczegółowe informacje dotyczące zmian w komunikacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora transportu: www.metropoliaztm.pl
W zakładce Rozkłady Jazdy i Komunikaty można nie tylko sprawdzić godzinę odjazdu każdego autobusu lub tramwaju, ale i zapoznać się ze szczegółowymi komunikatami poświęconymi Tour de Pologne (https://rj.metropoliaztm.pl/news/)