42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

21
lip

Podziękowania

21 lipca 2020

Podziękowania
Podziękowania

W ostatnią niedzielę Stowarzyszenie frymark z Krupskiego Młyna zorganizowało niezwykły koncert połączony z obserwacją rozgwieżdżonego nieba.
Członkowie stowarzyszenia oraz artyści chcąc budować w nas świadomość ekologiczną i przypomnieć o konieczności zadbania o nasze środowisko, przygotowali wydarzenie na wyspie na naszym bajorku, wykonali piękne utwory, a akustyczna forma koncertu wprawiła nas wszystkich w skłaniający do refleksji nastrój.
Bardzo dziękuję WSZYSTKIM zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: stowarzyszeniu frymark z panem Wojtkiem Dawydzikiem na czele, muzykom, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie szczególnie panu Mariuszowi Gołębiowskiemu i pani Oli Światły, pracownikom naszego Urzędu Gminy szczególnie paniom Beacie Plazie i Karolinie Foks, Druhom z OSP w Krupskim Młynie i OSP Potępie oraz funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Tworogu.

Franciszek Sufa
Wójt Gminy Krupski Młyn


Zdjęcia autrostwa Klaudii Spałek dostępne sa pod adresem https://photos.app.goo.gl/tM8URUqKCPXBQj7r9
Przegapiłeś koncert? Nadal możesz go zobaczyć w internecie pod adresem https://m.youtube.com/watch?v=urd7HuK1YL8&feature=youtu.be

foto. Klaudia Spałek