42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

09
lip

Ograniczenie prędkości do 40 km/h

na drogach powiatowych w naszej gminie

9 lipca 2024

Ograniczenie prędkości do 40 km/h
Ograniczenie prędkości do 40 km/h

Od wczoraj do końca lipca br., tj. do końca trwania objazdu spowodowanego remontem przejazdu na DK11 w Kokotku i zwiększonym ruchem w naszej gminie, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach w uzgodnieniu z Wójtem Gminy Krupski Młyn, Zarządem Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach oraz Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach, wprowadziło czasowe ograniczenie prędkości do 40 km/h na drogach powiatowych przebiegających przez gminę Krupski Młyn.
Prosimy mieszkańców oraz wszystkich użytkowników tych dróg o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowych znaków. 

Starostwo Powiatowe o DK11

GDDKiA o DK11