42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

29
sty

Namiot imprezowy - prezent od firmy Expodum wkrótce trafi do naszego klubu sportowego!

29 stycznia 2024

Namiot imprezowy - prezent od firmy Expodum wkrótce trafi do naszego klubu sportowego!
Namiot imprezowy - prezent od firmy Expodum wkrótce trafi do naszego klubu sportowego!

Producent namiotów imprezowych – firma Expodum – wyraziła chęć wsparcia dzieci i młodzieży z terenu naszej Gminy poprzez przekazanie nam wodoodpornego namiotu, który doskonale sprawdzi się w trakcie wydarzeń sportowych, turniejów oraz innych wydarzeń.

Firma Expodum zajmująca się produkcją namiotów imprezowych zwróciła się z serdeczną i niezwykle korzystną propozycją wsparcia działalności naszego Klubu Sportowego NITRON. W ramach darowizny firma przekaże namiot do szybkiego montażu. 

Przedstawiciele firmy Expodum podkreślają w rozmowie, że bardzo chętnie wspierają różne organizacje non-profit, zwłaszcza te, które swoją działalnością wspierają rozwój młodzieży.

Namiot przyda się przede wszystkim podczas cyklu turniejów "Eksplozja Talentów", "Turniej Halowy NA KRUPIE", a także innych plenerowych wydarzeń organizowanych przez Klub Sportowy NITRON oraz Gminę Krupski Młyn.

Nowy namiot już wkrótce stanie na Stadionie Sportowym w Krupskim Młynie, a już teraz na stronie https://www.expodum.pl/taxons/namioty-imprezowe możecie zobaczyć szeroką gamę namiotów jakie oferuje firma. Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym asortymentem i usługami pod adresem https://www.expodum.pl/.  

W schronieniu tego przenośnego pawilonu z metalową konstrukcją obsługa i wolontariusze, zabezpieczeni przed słońcem czy niepogodą, będą mieć komfortowe warunki do wykonywania swoich zadań w trakcie turniejów oraz różnych imprez w Krupskim Młynie i nie tylko.

Dziękujemy firmie Expodum za tak wspaniały prezent!