42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

20
sty

"Złote Gody" w naszej gminie

20 stycznia 2022

"Złote Gody" w naszej gminie
"Złote Gody" w naszej gminie

Jako dowód uhonorowania zgodnego i przykładnego życia symboliczne medale otrzymali Państwo: Irena i Tadeusz Głowaccy, Józefa i Marian Szymczakowie, Zofia i Marian Matuskowie, Ewa i Marian Ambrożkowie. Na uroczystym spotkaniu zabrakło niestety trzech par małżeńskich, które w tym dniu nie mogły z nami świętować.

Gorąco jeszcze raz wszystkim Jubilatom gratulujemy i życzymy, aby to Wasze wspólne życie wraz z jego najpiękniejszymi cechami, było dla Was i dla Waszych biskich oznaką szczęścia i osobistego sukcesu. Życzymy także dużo zdrowia i wielu jeszcze pięknych Jubileuszy.

W uroczystości wzięli udział proboszczowie parafii z terenu gminy Krupski Młyn oraz przedstawiciele zakładu Nitroerg, z którymi Jubilaci związani byli zawodowo. Dziękujemy zaproszonym gościom za obecność oraz przekazane upominki.