42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
szczegółowy wykaz numerów tel.

10
maj

Samochodem na sportowo w Krupskim Młynie

10 maja 2021

Samochodem na sportowo w Krupskim Młynie
Samochodem na sportowo w Krupskim Młynie Automobilklub Śląski przygotował jedną próbę sprawnościową liczącą 2 km, którą uczestnicy będą pokonywali trzykrotnie.
W zawodach mogą wziąć udział zarówno kierowcy amatorzy jak i kierowcy posiadający już licencję sportu samochodowego. Rywalizacja odbędzie się w klasach w zależności od pojemności samochodów.
Biuro zawodów mieścić się będzie na terenie Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie.
Od piątku 7.05.br rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do imprezy.
Zawody zostaną przeprowadzone przy współpracy z Urzędem Gminy Krupski Młyn i Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji.
Super Sprint w Krupskim Młynie będzie 1 rundą cyklu o Puchar Automobilklubu Śląskiego, 2 runda odbędzie się 26.09.br w niedzielę po Rajdzie Wisły na fragmencie jednego z odcinków rajdu, 3 runda zamykająca cykl odbędzie się w Katowicach 9.10.br.
Więcej informacji na temat imprezy na stronie Automobilklubu Śląskiego http://www.auto-slaski.katowice.pl/super-sprint-car-masters/ Tam dostępny jest regulamin i formularz zgłoszenia do sprintu.