42-693 Krupski Młyn, ul. Krasickiego 9
tel.: 32 285 70 16 lub 32 381 03 32
e-mail: Pokaż Email
eDoreczenia: AE:PL-93300-94188-SSBJW-30
szczegółowy wykaz numerów tel.

Facebook 
17
cze

Działania związane z usuwaniem roślinności na przejazdach kolejowych poprzez zastosowanie oprysków środkami ochrony roślin będą prowadzone w dalszym ciągu w miesiącu czerwcu br.

17 czerwca 2026

Działania związane z usuwaniem roślinności na przejazdach kolejowych poprzez zastosowanie oprysków środkami ochrony roślin będą prowadzone w dalszym ciągu w miesiącu czerwcu br.
Działania związane z usuwaniem roślinności na przejazdach kolejowych poprzez zastosowanie oprysków środkami ochrony roślin będą prowadzone w dalszym ciągu w miesiącu czerwcu br. W imieniu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach) informujemy, że działania związane z usuwaniem roślinności stwarzającej zagrożenie zarówno dla ruchu kolejowego jak i drogowego poprzez zastosowanie oprysków środkami ochrony roślin będą prowadzone w dalszym ciągu w miesiącu czerwcu br.

W związku z powyższym prosimy unikać miejsc na których stosowane będą środki ochrony roślin. Należy również pamiętać , że każdy preparat ma określony tzw. okres karencji dla ludzi i zwierząt, czyli czas, który musi upłynąć od zabiegu do momentu, gdy wejście na dany obszar jest bezpieczne.
Prosimy o zachowanie ostrożności.